Наманган вилоятида қайд этилган сўнгги коронавирусга чалиниш ҳолатлари билан боғлиқ баёнот берилди
Наманган вилоятида коронавирус инфекциясига чалинганлар сони 15 тага етгани ҳақида маълумот берилган эди. Вилоят Санитария-эпидемиологик осойишталик маркази бош врачи ўринбосари…...
Тасодифий хабарлар
Отабек Умаров халқаро форумда кўриниш берди
Андижонда блогер аёлга куч ишлатилиши факти бўйича жиноят иши қўзғатилди
Коронавирусни пул ва уяли телефон орқали юқтириш мумкин
Миллий гвардия ва Ички ишлар ҳодимлари фуқароларга газ сепдими?
Американи остин-устин қилган ўлим сабаби маълум бўлди