Наманган вилоятида қайд этилган сўнгги коронавирусга чалиниш ҳолатлари билан боғлиқ баёнот берилди
Наманган вилоятида коронавирус инфекциясига чалинганлар сони 15 тага етгани ҳақида маълумот берилган эди. Вилоят Санитария-эпидемиологик осойишталик маркази бош врачи ўринбосари…...
Тасодифий хабарлар
+16. Наманганда коронавирус инфекциясига чалинганлар сони ортиб бормоқда
Тезкор хабар! Тошкент шаҳрида COVID поликлиникалар иш бошлади
Гриппга қарши эмланганлар пневмониядан ҳам ҳимояланадими?
Расман: Мақсуда Ворисова президентликка номзод бўлди
Бекободдаги боғчада оммавий заҳарланишга нима сабаб бўлгани айтилди