Хушхабар Наманганда 7 нафар бемор коронавирус инфекциясидан соғайди
Хушхабар Наманганда 7 нафар бемор коронавирус инфекциясидан соғайди

Бугун, 22 июнь куни коронавирус инфекциясига чалиниб, Наманган вилояти юқумли касалликлар шифохонасида даволанаётган беморлардан 7 нафари бутунлай соғайди. Тузалганларнинг 3…...

Шаҳар ва туманларнинг “қизил”, “сариқ” ва “яшил” тоифалари янгиланди

Жорий йил 20 июнь ҳолатига Қорақалпоғистон Республикаси Вазирлар Кенгаши, вилоятлар ва Тошкент шаҳар ҳокимликлари томонидан киритилган таклифлар, беморларни бутунлай соғайиши…...

×