Карантин марказида 42 ёшли фуқаро ўзини осди, ҳолат юзасидан Бош прокуратура баёнот берди
Юқоричирчиқ туманидаги “Ўртасарой” карантин марказида 42 ёшли фуқаро ўз жонига қасд қилганлиги ҳолати юзасидан жорий йилнинг 21 июнь куни интернет…...
Юқоричирчиқ туманидаги “Ўртасарой” карантин марказида 42 ёшли фуқаро ўз жонига қасд қилганлиги ҳолати юзасидан жорий йилнинг 21 июнь куни интернет…...
Тасодифий хабарлар
Инсонлар миясида чипларни синаб кўришни тез орада бошлаймиз— Илон Маск
13 ёшли қизга беҳаё ҳаракатлар қилган эркак бўйича суриштирув бошланди
Прокуратура болани урган тарбиячи иши бўйича текширув бошлади
Наманганда эшак гўшти сотилгани айтилмоқда. ИИБ изоҳ берди
Ўзгидромет янги ҳафтага оид шошилинч огоҳлантириш билан чиқди