Президент администрацияси раҳбари йиғилишни жуда кескин ўтказмоқда
«Ўрганишлар натижаси ва бизга турли манбалардан етиб келган маълумотлар шуни кўрсатмоқдаки, айрим вазирлар ва ҳокимларнинг оёғи ердан узилиб қолган.
Баъзи вилоят, туман ва шаҳар ҳокимлари, вазирлик ёки идораларнинг масъул раҳбарлари ўзларини гўё хонлардек тутиб, тўрачилик кайфиятига берилиб кетганлар», - деди Администрация раҳбари.
Шунингдек, «Бундай хунук ҳолатларни фақат биз эмас, бутун халқимиз, кенг жамоатчилик кўриб-билиб турибди. Жамият уйғонган, жамоатчилик назорати кучайган бугунги замонда ҳеч бир мутасаддининг юриш-туриши назардан четда қолмайди.
Ҳурматли Президентимиз юксак ишонч билдириб айтган “Ҳокимлар менинг вакилим” деган сўзларини суиистеъмол қилиб, бундай шарафли масъулиятни унутган ҳокимларни, халқни алдаш, маишатбозлик қилиш, ислоҳотларга беписанд қараш билан кун ўтказаётган масъул шахсларни ким деб аташ мумкин?», - деди Администрация раҳбари.
Танқид фойда бермаганда: Наманган шаҳридаги Тез тиббий ёрдам бўлимига ҳали ҳам жой топилмаяпти
Истанбулда 6 балли кучли зилзила қайд этилди (видео)
Фатво: бу йилги фитр ва фидя садақалари қандай адо этилади?
Косонсойда ўқитувчисига қўл кўтарган ўқувчининг ота-онасига чора кўрилди
Зинҳор орқа ва орқа ён ойналарга парда ўрнатишга рухсат сўраш керак эмас! Чунки рухсат бор! Қонунчилигимиз буни тақиқламайди