Жорий йилнинг 22 июль Чоршанба куни Наманган шахар “Истиқбол” электр таъминоти корхонасининг йиллик электр қурилмалари ва тармоқларини жорий таъмирлаш режасига асосан ҳамда истеъмолчиларга куз-қиш мавсумида электр энергиясини режим бўйича етказиб берилишини таъминлаш ва электр қурилмалари ва тармоқларида содир бўлиши мумкин бўлган авария холатларини олдини олиш мақсадида,
- 110/10 кВли “Чаманзор" нимстанциясидан чикувчи ф. 10 кВли "Чаманзор" электр узатиш тармоғида режали жорий таъмирлаш ишлари олиб борилади. Бунинг натижасида шу куни соат 08:00 дан кеч соат 17:00 га қадар, "Мехнатобод", "Янги замин", "Атанган гузар" хамда "Ишонч" МФЙлар ҳудудларида истеъмолчиларга электр энергиясини етказиб берилишида вақтинчалик узилишлар содир бўлади; Юқоридагилардан келиб чиқиб, истеъмолчилардан келтириладиган ноқулайликлар учун узр сўраймиз!